Get Adobe Flash player

Koło Naukowe Pedagogów

KOLEJNE SPOTKANIE KOŁA NAUKOWEGO PEDAGOGÓW

      W dniu 22.03.2014r. w ramach spotkania Koła Naukowego Pedagogów, studenci naszej Uczelni mieli okazję wysłuchania wykładu Rusłana Oniszczuka (pracownika Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Głoskowie) na temat profilaktyki uzależnień.

 

Zdjęcia

 

 

 

INFORMACJA

Zapraszamy studentów do współpracy

Czytaj więcej...

PROBLEM UZALEŻNIENIA

„PROBLEM UZALEŻNIENIA” – OBRAZ FUNKCJONOWANIA STOWARZYSZENIA MONAR. OŚRODKA LECZENIA , TERAPII, REHABILITACJI I UZALEŻNIEŃ W GŁOSKOWIE


     Podczas spotkania Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów, jedna z uczestniczek zaproponowała nam, wyjazd do Ośrodku Monar w Głoskowie. Bardzo nas to zaciekawiło. Tak więc zrodził się pomysł, aby wybrać się do ośrodka, zapoznać ze strukturą pracy i funkcjonowaniem tego typu placówki.  

 

Czytaj więcej...

III OGÓLNOPOLSKA SESJA KÓŁ NAUKOWYCH

Po raz trzeci przedstawicielki Koła Naukowego Pedagogów LSW w Rykach: Sylwia Pryjomska  i Jolanta Beczek (przwodnicząca Koła) wzięły udział w Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych zorganizowanej po raz czwarty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnobrzegu. Studentki zaprezentowały opracowany przez siebie artykuł: „GODNA STAROŚĆ”- OBRAZ PODOPIECZNYCH DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ  W LEOPOLDOWIE.

Zdjęcia Wykład

WITAMY

Koło Naukowe Pedagogów w Lubelskiej Szkole Wyższej w Rykach, działa od kilku lat. Należą do niego studenci, którzy chcą aktywnie uczestniczyć nie tylko w wykładach i innych zajęciach programowych ale także wpływać na rozwój swoich zainteresowań, rozwój osobowości oraz poszukiwać warunków samorealizacji.

Spośród wielu różnorodnych form pracy Koła Naukowego Pedagogów wyróżnić należy udział w konferencjach i działalność publicystyczną, udział w akcjach charytatywnych Samorządu Studenckiego a także cykliczne, organizowane jeden raz w roku. Warsztaty artystyczne pod kierownictwem znanego artysty – rzeźbiarza prof. Jarosława Perszko.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. ZIMOWE WARSZTATY KNP